خدمات پانچ سی ان سی Punching CNC و ماشین آلات پانچ CNC

خدمات پانچ سی ان سی Punching CNC و ماشین آلات و دستگاه پانچ CNC

پرس پانچ برای انعطاف پذیری بالا و پردازش مؤثر حکاکی تمپا فلزی توسعه یافته است. از مناطق اصلی نرم افزار برای اجرا می شود کوچک و متوسط می باشد. کسانی که ماشین به طور معمول با یک حامل خطی قالب (حامل ابزار) و ابزار تغییر سریع مجهز شده است. امروز روش استفاده می شود که در آن کاربرد لیزر ناکارآمد و یا از لحاظ فنی غیر عملی است.

اصل عمل

پس از برنامه نویسی قطعه کار و ورود طول میله کنترل به طور خودکار محاسبه حداکثر تعداد قطعات به پانچ شود (برای مثال 18 قطعه از یک نوار از 6000 میلی متر). هنگامی که شماره مورد نظر از قطعه کار وارد شده است، نوار به سمت توقف تحت فشار قرار دادند. دستگاه کاملا اتوماتیک یک بار فرایند تولید راه اندازی شده است.
محور CNC سوم همیشه سیلندر حرکت می کند دقیقا بر ابزار، نگه می دارد که لباس بر روی بلبرینگ و ابزار به حداقل برساند. همه قطعات را نازل نوار نقاله دنده و یک وری بر روی یک جدول تحت فشار قرار دادند. هر قراضه به پایان نوار نقاله انجام شده و کاهش یافته به سطل. قطعه مختلف را می توان در عرض یک چرخه کار تولید برای بهینه سازی تولید.

 

برنامه نویسی CNC

برنامه نویسی بر روی یک کامپیوتر مجهز به نرم افزار مناسب است که می تواند بخشی از دستگاه یا یک ایستگاه کاری خارجی متصل انجام می شود. برای تولید داده های مهندسی برنامه جدید می تواند وارد شود یا جا به جا در هر ماوس و صفحه کلید. از طریق یک رابط کاربر گرافیکی و منو محور مهارت های برنامه نویسی قبلی CNC لازم نیست. همه مشت در یک قطعه کار بر روی اشتباهات برنامه نویسی ساخت صفحه نمایش به راحتی تشخیص داده شده است. در حالت ایده آل هر برنامه در یک پایگاه داده ذخیره می شود، در این روش آن را آسان برای بازیابی آنها توسط توابع جستجو و مرتب است. در هنگام انتخاب یک قطعه جدید، تمام تغییرات قالب لازم نمایش داده می شود. قبل از انتقال آن به واحد کنترل نرم افزار اسکن هر برنامه برای برخورد. این حذف ترین خطاها.

سیستم تغییر ابزار

حامل ابزار خطی (محور y) تا به ایستگاه های چند که ابزار پانچ و یک برش ابزار نگه دارید. به خصوص برای انعطاف پذیری و پردازش کارآمد بار راه اندازی یک عامل هزینه بسیار مهم هستند. قطعی های باید به حداقل کاهش می یابد. بنابراین، سیستم های ابزار اخیر برای تغییر سریع و راحت از مشت و قالب طراحی شده است. آنها با یک سیستم ویژه پلاگین برای یک تغییر سریع و آسان از ابزار مجهز شده است.
بدون نیاز به پیچ هر چیزی هم وجود دارد. پانچ و می میرند صفحه به یکدیگر به طور خودکار تنظیم مشت و می میرد می توان به سرعت به معنی ماشین خرابی کمتر تغییر کرده است.

 

شبکه با خط تولید کل

تلاش زیادی سازمانی و مدیریت رابط ذخیره شده است، اگر پانچ CNC به روند قبلی و پس از آن متصل می شود. برای اتصال به ماشین های دیگر ایستگاه های کاری و خارجی رابط شرکت های بزرگ به تاسیس شده است.
یک نرم افزار برای برنامه نویسی مراحل تولید پس از آن در یک بار
با استفاده از یک کامپیوتر استاندارد صنعتی انواع ماشین آلات می تواند به راحتی با در میان یکدیگر شبکه
پایگاه داده مشترک برای ادغام آسان به سیستم گردش کار موجود و پشتیبان در یک سرور خارجی
داده های تولید واردات از سیستم های دیگر و یا از برنامه های ساخت و ساز (فایل های به عنوان مثال، DXF)

 

ادغام از مراحل تولید بیشتر

علاوه بر مشت زدن، ماشین آلات از کلاس های پایان بالا را می توان با توابع خاص مجهز شده است. مثلا:
برچسب زدن خودکار و بدون مارک از قطعه کار
موضوع بدون تراشه تشکیل شده توسط برقی رانده ابزار تغییر سریع
سیستم infeeding اتوماتیک – بارگذاری از ماشین
رقم ختم و شخصیت
ضرب برآمدگی

 

منبع مقاله

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.